banner
banner
England - Championship
England - Championship
07:45 pm
Fulham
Millwall
07:45 pm
Leeds
Brentford
07:45 pm
Preston
Stoke
07:45 pm
Cardiff
Huddersfield
07:45 pm
QPR
Swansea
07:45 pm
Charlton
Nottingham
08:00 pm
West Brom
Reading
Eurocups - UEFA Champions League
Eurocups - UEFA Champions League
08:00 pm
D. Zagreb
Rosenborg
08:00 pm
Olympiacos Piraeus
Krasnodar
08:00 pm
Young Boys
FK Crvena zvezda
Argentina - Prim B Metro
Argentina - Prim B Metro
07:30 pm
San Telmo
Argentino de Quilmes
FT
Talleres (R.E)
Deportivo Armenio
Australia - Queensland
Australia - Queensland
10:30 am
Gold Coast Knights
Western Pride
Brazil - Serie A
Brazil - Serie A
11:15 pm
Athletico-PR
Sao Paulo
Brazil - Serie B
Brazil - Serie B
01:30 am
Cuiaba Esporte
Figueirense
01:30 am
Vila Nova FC
Sport Recife
11:15 pm
Vitoria
America MG
Colombia - Primera A
Colombia - Primera A
10:00 pm
Bucaramanga
Deportes Tolima
12:00 am
Envigado
Junior
12:00 am
Once Caldas
Patriotas
Colombia - Primera A: Clausura
Colombia - Primera A: Clausura
10:00 pm
Bucaramanga
Deportes Tolima
12:00 am
Envigado
Junior
12:00 am
Once Caldas
Patriotas
Colombia - Primera B
Colombia - Primera B
01:45 am
Leones
Fortaleza
09:00 pm
Orsomarso
Tigres
09:30 pm
Real San Andres
Atletico F.C.
Denmark - 1st Division
Denmark - 1st Division
05:30 pm
Viborg
Fredericia
06:00 pm
Kolding IF
Vejle
06:00 pm
Nykobing
Naestved
06:00 pm
Roskilde
Koge
06:00 pm
Hvidovre
F. Amager
06:00 pm
Vendsyssel
Skive
Denmark - 2nd Division: East
Denmark - 2nd Division: East
05:30 pm
Vanlose
Bronshoj
05:30 pm
Hillerod
Helsingor
05:45 pm
Sydvest
Ringkobing
05:30 pm
Vejgaard
Brabrand
06:00 pm
B.93
BK Frem
06:00 pm
AB Copenhagen
Dalum IF
05:30 pm
Naesby
Middelfart
06:00 pm
Hellerup
Skovshoved
05:30 pm
Avarta
FA 2000
06:00 pm
Slagelse BandI
Holbaek
06:00 pm
Thisted FC
Jammerbugt
05:30 pm
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
Denmark - 2nd Division: West
Denmark - 2nd Division: West
05:30 pm
Vanlose
Bronshoj
05:30 pm
Hillerod
Helsingor
05:45 pm
Sydvest
Ringkobing
05:30 pm
Vejgaard
Brabrand
06:00 pm
B.93
BK Frem
06:00 pm
AB Copenhagen
Dalum IF
05:30 pm
Naesby
Middelfart
06:00 pm
Hellerup
Skovshoved
05:30 pm
Avarta
FA 2000
06:00 pm
Slagelse BandI
Holbaek
06:00 pm
Thisted FC
Jammerbugt
05:30 pm
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
England - Non League Premier: Isthmian
England - Non League Premier: Isthmian
07:45 pm
Cray
Margate
England - Non League Premier: Northern
England - Non League Premier: Northern
07:45 pm
Cray
Margate
England - Non League Premier: Southern
England - Non League Premier: Southern
07:45 pm
Cray
Margate
Faroe Islands - Meistaradeildin
Faroe Islands - Meistaradeildin
07:00 pm
Klaksvik
B36 Torshavn
Germany - Regionalliga: Nord
Germany - Regionalliga: Nord
06:00 pm
Erfurt
Meuselwitz
Germany - Regionalliga: Sud
Germany - Regionalliga: Sud
06:00 pm
Erfurt
Meuselwitz
Germany - Regionalliga: West
Germany - Regionalliga: West
06:00 pm
Erfurt
Meuselwitz
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Bayern
Germany - Oberliga: Bayern
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Bremen
Germany - Oberliga: Bremen
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Hamburg
Germany - Oberliga: Hamburg
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Hessen
Germany - Oberliga: Hessen
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Niedersachsen
Germany - Oberliga: Niedersachsen
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Nordost-Nord
Germany - Oberliga: Nordost-Nord
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Nordost-Sud
Germany - Oberliga: Nordost-Sud
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: NRW
Germany - Oberliga: NRW
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
Germany - Oberliga: Sudwest
Germany - Oberliga: Sudwest
06:00 pm
Rochling
TuS Koblenz
intl - AFC Cup
intl - AFC Cup
01:45 pm
Abahani Limited
April
intl - Copa Sudamericana
intl - Copa Sudamericana
01:30 am
Atletico-MG
La Equidad
intl - Copa Libertadores
intl - Copa Libertadores
01:30 am
Gremio
Palmeiras
11:15 pm
LDU Quito
Boca Juniors
Lithuania - 1 Lyga
Lithuania - 1 Lyga
05:00 pm
Dainava Alytus
BFA Vilnius
Norway - 1. Division
Norway - 1. Division
05:00 pm
Jerv
KFUM Oslo
05:00 pm
Kongsvinger
Strommen
05:00 pm
Notodden
Nest-Sotra
05:00 pm
Sandefjord
Raufoss
05:00 pm
Tromsdalen
Sogndal
05:00 pm
Ull/Kisa
Sandnes
Norway - 2. Division: Avdeling-1
Norway - 2. Division: Avdeling-1
04:00 pm
Levanger
Halden
Norway - 2. Division: Avdeling-2
Norway - 2. Division: Avdeling-2
04:00 pm
Levanger
Halden
Norway - 2. Division: Avdeling-3
Norway - 2. Division: Avdeling-3
04:00 pm
Levanger
Halden
Norway - 2. Division: Avdeling-4
Norway - 2. Division: Avdeling-4
04:00 pm
Levanger
Halden
Poland - I Liga
Poland - I Liga
04:00 pm
Warta Poznan
Podbeskidzie
04:30 pm
Radomiak Radom
GKS Jastrzebie
06:00 pm
GKS Belchatow
Odra Opole
06:00 pm
Ol. Grudziadz
Suwalki
06:00 pm
Puszcza
Zaglebie Sosnowiec
06:00 pm
Tychy
Chrobry Glogow
07:00 pm
Chojniczanka
Legnica
07:00 pm
Termalica B-B.
Stal Mielec
07:30 pm
Olsztyn
Sandecja Nowy S.
Poland - II Liga: East
Poland - II Liga: East
04:00 pm
Elana Torun
Skra
04:00 pm
Lech Poznan 2
Legionowo
04:00 pm
R. Rzeszow
Bytovia Bytow
04:00 pm
S. Wola
Blekitni Stargard
04:00 pm
Garbarnia
Pogon Siedlce
05:50 pm
Widzew Lodz
Leczna
06:00 pm
GKS Katowice
Elblag
06:00 pm
Polkowice
S. Rzeszow
06:00 pm
Pruszkow
Gryf Wejherowo
Poland - II Liga: West
Poland - II Liga: West
04:00 pm
Elana Torun
Skra
04:00 pm
Lech Poznan 2
Legionowo
04:00 pm
R. Rzeszow
Bytovia Bytow
04:00 pm
S. Wola
Blekitni Stargard
04:00 pm
Garbarnia
Pogon Siedlce
05:50 pm
Widzew Lodz
Leczna
06:00 pm
GKS Katowice
Elblag
06:00 pm
Polkowice
S. Rzeszow
06:00 pm
Pruszkow
Gryf Wejherowo
Russia - Cup
Russia - Cup
02:00 pm
Akron Tolyatti
M. Saransk
02:00 pm
Alania Vladikavkaz
R. Volgograd
02:00 pm
Ararat Moscow
Nizhny Novgorod
02:00 pm
Chernomorets Novorossijsk
Armavir
02:00 pm
Chita
Luch
02:00 pm
FK Chimki Moskovska oblast
Kursk
02:00 pm
Inter Cherkessk
FK Chayka
02:00 pm
Kamaz
Neftekhimik
02:00 pm
Leningradets
Baltika
02:00 pm
Ryazan
Chertanovo M.
02:00 pm
Salyut-Belgorod
F. Voronezh
02:00 pm
Veles Moscow
T. Moscow
03:00 pm
Shinnik Yaroslavl
Tekstilshtik
USA - MLS
USA - MLS
12:00 am
New York City
Columbus Crew
USA - USL Pro
USA - USL Pro
12:00 am
North Carolina
Tampa Bay